sobota, 17 października 2009

WOJEWÓDZKIE BIEGI PRZEŁAJOWE WKRÓTCE W SMĘTOWIE

W dniu 10 listopada (wtorek) odbędą się na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Smętowie Granicznym MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA Pomorskiego w Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych pod patronatem LZS-ów oraz IV WOJEWÓDZKI BIEG NIEPODLEGŁOŚĆIOWY o Puchar Wójta Gminy Smętowo.

Łącznie organizatorzy przygotowali 13 kategorii wiekowych. W poszczególnych kategoriach wiekowych za zajęcie I miejsca - puchar, medale i wspaniałe nagrody rzeczowe za miejsca I-III. Dyplomy i upominki za zajęcia miejsc od IV-VI.

Zapisy od godz. 8.30 w biurze zawodów na terenie GOKSiR lub wcześniej drogą meilową, uroczyste otwarcie o 10.00. Pierwszy bieg KRASNALI, czyli przedszkolaków
o 10.30. Główny bieg Open, zarówno Kobiet i Mężczyzn odbędzie się na dystansie 3km. Trasa będzie przebiegać po nawierzchni trawiastej na pętli o długości niespełna 1000m.
Wszyscy uczestnicy otrzymają ciepły posiłek i napój, a wśród startujących odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród po zakończeniu zawodów m.in. roweru górskiego oraz materiałów promocyjnych z Igrzysk Olimpijskich z Pekinu i innych nagród. Oczywiście dla czołowych zawodników w ich kategoriach wiekowych, wartościowe nagrody rzeczowe
i pamiątki z biegu.

Więcej informacji o imprezie oraz zgłoszenia grupowe pod numerem tel. (058) 561-90-97 lub meilowo: biuro@goksirsmetowo.pl, natomiast regulamin biegu na stronie: www.goksirsmetowo.pl oraz smetowo.kociewiacy.pl.

Organizatorzy:

GOKSiR SMĘTOWO GRANICZNE
POMORSKIE ZRZESZENIE LZS W GDAŃSKU
GMINNA KOMISJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
ZESPÓŁ SZKÓŁ GOSPODARKI ŻYWNOŚCIOWEJ W SMĘTOWIE
LLKS "Ziemi Kociewskiej" Smętowo Gr.

Partnerzy:
Urząd Wojewody Pomorskiego
Urząd Gminy Smętowo Graniczne
Urząd Marszałkowski Woj. Pomorskiego
Gminna Biblioteka Publiczna w Smętowie
Zespół Kształcenia i Wychowania w Smętowie Granicznym

Patrona medialny:
RADIO GŁOS, portal KOCIEWIACY.PL, GAZETA KOCIEWSKA.

REGULAMIN BIEGU - PDF

PLAKAT


Zdjęcia z biegu ubiegłorocznego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz