piątek, 2 października 2009

Pelplin. Castingi dzieci w wieku 3 - 10 lat


Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii Happy Hippo Talent Show ,,Gwiazdą Pragnę Być". W 100 miastach w Polsce i tylko w 100 Domach Kultury, w tym w Pelplinie, w miesiącu październiku odbędą się castingi dzieci w wieku 3 - 10 lat. Organizatorzy poszukują dwóch dziewczynek i dwóch chłopców.Kampania jest zupełnie darmowa, tzn. rodzice nie ponoszą jakichkolwiek kosztów związanych z udziałem dziecka w castingu. Sponsorem kampanii jest firma Ferrero, producent Kinder Niespodzianki.

Casting odbędzie się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie, ul. Kościuszki 2A, we wtorek 13 października 2009 roku w godz. 9.00 - 17.00.

Zasady udziału w castingu.
Podczas castnigu dziecko śpiewa jedną piosenką, z trzech możliwych do wyboru. Piosenki: Gwiazdą pragnę być, Spełniają się marzenia i Niech nas świat zobaczy, dostępne są na stronie internetowej http://www.gwiazdapragnebyc.pl Na tej stronie można pobrać wybraną piosenkę w wersji oryginalnej i karaoke oraz tekst piosenki. Do występu należy się przygotować.
Udział dziecka w castingu należy zgłosić telefonicznie lub osobiście do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 października 2009 do godz. 14.00. Przy zgłoszeniu rodzice lub prawni opiekunowie informowani są o godzinie występu dziecka.
Rodzice lub prawni opiekunowie dziecka podpisują: zgodę dziecka na udział w castnigu, akceptację regulaminu, który znajduje się na stronie www.gwiadapragnebyc.pl, wykorzystanie wizerunku dziecka zarejestrowanego w materiale audio-video.

Dziecko pod opieką osoby dorosłej przychodzi na casting do sali Ośrodka Kultury na wskazaną godzinę. Wybrana do wykonania piosenka będzie wyświetlana i odtwarzana w wersji karaoke (przez rzutnik multimedialny na ekranie i sprzęt nagłaśniający).
Wszystkie dzieci biorące udział w castingu są nagrywane, a ich dane zapisywane w specjalnej karcie zgłoszeniowej. Koordynator castingu wybiera 5 najlepszych jego zdaniem dzieci i podaje tę informację w karcie zgłoszeniowej do organizatora - Laboratorium Komunikacji Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Koordynator projektu

Izabela Szweda
Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz