poniedziałek, 18 kwietnia 2005

II leśny maraton wejherowski - Starogardzianie na podium

Wczoraj w na terenie nadleśnictwa Wejherowo w Puszczy Darżlubskiej odbył się II leśny maraton wejherowski. W ramach imprezy odbył się maraton biegowy na dystansie 42km oraz maraton rowerowy na dwoch dystansach 42km lub 63km. Na podium znalazło się dwóch starogardzian.
W kategorii Master na drugim miejscu stanął Grzegorz Paździerski a na trzecim Wojciech Hercke. W kategorii Elita, siódme miejsce zajął Marcin Kosiedowski, ósme miejsce zajął Artur Gardzielewski, na trzynastym miejscu przyjechał Maciek Glaza. cała trójka ze Starogardu!
Zwycięska trójka starogardzian
Podczas trwania zawodów był piknik dla mieszkańców zorganizowany przez nadleśnictwo.Nawiązując do Starogardu, brakuje u nas tego typu imprez. Co tam, raz do roku Bieg Kociewski. Chociaż w ubiegłym roku OSIR zorganizował - nawet udany - mały wypad rowerowy do Płaczewa.