piątek, 11 marca 2005

Busines Lunch


Busines Lunch, czyli o leasingu przy lampce wina.

Odbędzie się on w Środę 16.03.2005 o godzinach od 16:00 do 17:00 - w Restauracji "Bachus". Busines lunch SKG to godzinne spotkanie "na stojąco". To połączenie degustacji np. wina z prezentacją produktów, pomysłów.


Z kolejnym nowym pomysłem wystąpił Starogardzki Klub Gospodraczy. Wraz ze spółką leasingową BZ WBK Leasing S.A. przygotowano spotkanie typu busines lunch.
Celem tego spotkania - mówi Tomasz Galewski ze Starorogardzkiego Klubu Gospodarczego - jest przede wszystkim stworzenie okazji do spotkania się z kolegami klubowymi. W klubowej atmosferze, nawet rozmowa o leasingu nie musi być sztywnym klepaniem regułek. Poza tym przy lampce wina nawet o leasingu można mówić językiem normalnych ludzi.

Marcin Karykowski - Regionalny Doradca Leasingowy, zajmujący się sprzedażą produktów leasingowych BZ WBK Leasing S.A. - o leasingu mogę mówić cały dzień i prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, tym nie mniej formuła businesowych spotkań na stojąco jest doskonałą okazją do zaprezentowania naszych nowych produktów.

Andrzej Strychacki, dyrektor oddziału BZ WBK S.A. w Starogardzie - zadaniem naszego banku jest dostosowywaniem się do potrzeb naszych klientów. Wiadomo, jak dziś jest z czasem nikt nie ma go zbyt wiele, stąd też nowa formuła spotkań businesowych. Nowa oferta leasingowa, jako temat, jest przy okazji. Ważniejszym dla nas jest spotkanie się z naszymi klientami - partnerami.

A tak poza tym, jest to okazja poznać się na wzajem i chociaż przez chwilę w spokoju porozmawiać sobie o tym mieście.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz