czwartek, 10 marca 2005

END

Początki sięgają wakacji, 2003 gdy odbywały się pierwsze nasze próby w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliskach. Graliśmy wtedy w składzie: Gosia, Łukasz, Wojtek i Oktawian. Próby odbywały się wtedy bardzo nieregularnie. Pierwszy koncert odbył się w kwietniu 2004 r. Krótko przed tym koncertem po długiej, nocnej i bardzo "męczącej" próbie powstała nazwa naszego zespołu. Wybaczcie, ale bliższych szczegółów, co do nazwy nie pamiętamy:). W maju dołączył do nas drugi gitarzysta - Maciek. Pierwszy poważny koncert END odbył się na juwenaliach w Elblągu. Po powrocie Oktawian, nasz basista oznajmił, że kończy z nami współpracę. Zagrał z nami jeszcze dwa umówione wcześniej koncerty w Czarnej Wodzie: Charytatywny i w klubie "Na Fali".

Od tego momentu skrupulatnie poszukiwaliśmy basisty. Pewnego wakacyjnego dnia niespodziewanie odezwał się do nas Marek Januszewski, który gra również w zespole z Czarnej Wody "Wielki Znak Zapytania". Po krótkiej próbie zagrał z nami super koncert i wszyscy wiedzieliśmy, że to jest to. W takim składzie gramy do dzisiaj. Nasza muzyka to połączenie różnych gatunków, rocka, reggae, punka. Zespół w 3/5 części to rodzina, Łukasz i Gosia są rodzeństwem a Maciek ich szwagrem:-). Marek pochodzi z Fojutowa, Łukasz, Gosia i Wojtek są z Kalisk a Maciek ze Stargardu. Wspólnie spotykamy się w GOK"u w Kaliskach na próbach.

Na swoim koncie mamy cykl letnich koncertów w miejscowości KAZUB, juwenalia w Elblągu, wspólne imprezy z kapelą WZZ i Maszyną Snów w klubie "NA FALI" w Czarnej Wodzie, występy charytatywne, "Rockowe Noce" w GOK"u w Kaliskach, 13 finał WOŚP w Czarnej Wodzie. Nagraliśmy własnymi siłami, sprzętem i oprogramowaniem (freeware) cztery utwory. Trzy z nich można usłyszeć w Polskie Radio BIS!!. Na dzień dzisiejszy okupujemy miejsca z pierwszej dziesiątki i dwudziestki. Zapraszamy wszystkich, którym nasza muzyka wpadnie w ucho do głosowania na stronie http://www.polskieradio.pl/bis3/bislista , a tutaj znajdziecie informacje o kapeli, galerię zdjęć, newsy: http://mp3.wp.pl/p/strefa/artysta/20061.html


END

Koncert na rzecz odbudowy Kościoła w Płocicznie

Płociczno

Skład Zespołu:
Wokal/Perkusja: Gosia Kruszyńska;

Gitary/Chórki: Wojtek Bartkowski / Maciek Glaza;

Wokal/Perkusja: Łukasz Kruszyński (Bobek);

Bas: Marek Januszewski (Maras);

Manager: Kasia Glaza

Kontakt: endrock@wp.pl

http://mp3.wp.pl/p/strefa/artysta/20061.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz