czwartek, 31 marca 2005

Skok wzwyż w Skórczu po raz dziesiąty

Wszystkich miłośników Lekkiej Atletyki zapraszamy serdecznie na X Jubileuszowy Mityng Skoku Wzwyż Przy Muzyce, który odbędzie się 7 kwietnia 2005 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Agrobiznesu w Skórczu.
Dziesiąty już z kolei Mityng to okazja do wspomnień, dlatego zaprosiliśmy wszystkich dotychczasowych zwycięzców. Gościem honorowym Mityngu będzie Halowy Mistrz Świata w Siedmioboju, Mistrz Europy i rekordzista Polski w dziesięcioboju ? Sebastian Chmara wraz ze swoim trenerem. Wstęp na zawody jest wolny więc każdy może spróbować swoich sił w skoku wzwyż. Przez dziesięć kolejnych lat Mityng cieszył się bardzo dużą popularnością wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych już zawodników z terenu całego Kociewia. W konkursie weźmie udział czołówka Kociewskich skoczków wzwyż wraz z dotychczasowymi zwycięzcami: Krystianem Kozłowskim (3- krotny zwycięzca) oraz Marcinem Hałasem (4-krotny zwycięzca) oraz Marleną Gibas ? Mistrzynią Polski Juniorów w skoku wzwyż a jednocześnie kilkukrotna już zwyciężczyni tych zawodów.

Historia tych zawodów sięga początku lat dziewięćdziesiątych kiedy to powstała grupa skoczków, której trenerem został i jest do dnia dzisiejszego Wojciech Światczyński. Konkurs co roku stoi na wysokim poziomie i odbywa się we wspaniałej atmosferze. Zawody te rozgrywane są we wszystkich kategoriach wiekowych.

Dla zwycięzców przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe.
Początek zawodów godz. 10.00.


Marcin Hałas (UM Skórcz)
2005-03-29

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz