sobota, 8 stycznia 2005

Kto wygra mecz?

Dziś Starogardzki Klub Sportowy o godzinie 18.00 zmierzy się w Inowrocławiu z miejscową Notecią.Ze Starogardu pojechał pełen autokar i kilkanaście samochodów kibiców.W pierwszej kolejce Polpharma pokonała na własnym parkiecie Noteć. Tym razem przewagę własnego parkietu będą mieli inowrocławianie. Jednak Polpharma łatwo broni nie złoży i będzie chciała odnieść pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w ekstraklasie.
W pierwszej rundzie Noteć uległa Polpharmie 87:78. Był to wymarzony start w Era Basket ligi dla stargardzian, którzy są beniaminkiem ligi.

Najskuteczniejszymi wtedy byli John Thomas i George Reese, a w Noteci Andrzej Karaś oraz Łukasz Kwiatkowski. Dwaj Amerykanie nadal grają w swoim zespole, więc mogą znów narobić wiele szkód ekipie Noteci. Natomiast Karaś i Kwiatkowski nie zagrają - pierwszy po pamiętnym strajku został zwolniony, a drugi nadal przechodzi rehabilitację po naderwaniu ścięgna Achillesa. Tak więc tym razem zdobywaniem punktów dla ekipy Piotra Barana będą musieli zająć się inni gracze.

Polpharma jak do tej pory odniosła dwa zwycięstwa więcej niż Noteć i zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli Era Basket Ligi. W ekipie Dariusza Szczubiała panuje bojowy nastrój i wszyscy liczą na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w ekstraklasie.

Każda z drużyn ma szanse na zwycięstwo a szalę mogą przechylić zawodnicy rezerwowi. Lepszych zmienników ma Dariusz Szczubiał. Trzymamy kciuki za pierwsze, historyczne , wyjazdowe zwycięstwo Farmaceutów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz