środa, 4 maja 2005

Jubileusz 60-lecia

Władysława i Łucjan Dzienniak
z Bietowa

23 kwietnia 2005r. Diamentowy Jubileusz pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo Władysława i Łucjan Dzienniak z Bietowa. Do emerytury prowadzili gospodarstwo rolne w Bietowie. Wychowali 17 dzieci i doczekali się 53 wnuków i 18 prawnuków.
Z okazji Jubileuszu 60-lecia pożycia małżeńskiego Jubilatów odwiedzili: Sławomir Bieliński - Sekretarz Gminy i Wiesława Kaszubowska - Z-ca Kierownika USC. Jubilatom wręczono list okolicznościowy i upominek od Gminy Lubichowo.


50-lecie Pożycia Małżeńskiego obchodzili w dniu 14.04.2005 r. Państwo Brunon i Elżbieta Kaczyńscy z Lubichowa. Pan Brunon zajmował przez 20 lat stanowisko Prezesa Gminnej Spółdzielni "SCh" w Lubichowie, natomiast Pani Elżbieta pracowała prawie 40 lat jako nauczyciel, pełniła ona funkcję Z-cy Dyrektora Gminnych Szkół w Lubichowie Jubilaci wychowali 3 dzieci oraz doczekali się 4 wnuków. Obecnie przebywają na emeryturze.
Z tej okazji Jubilatów odwiedzili: Ryszard Alechniewicz - Wójt Gminy, Sławomir Bieliński - Sekretarz Gminy oraz Wiesława Kazubowska Z-ca Kierownik USC.
W imieniu Prezydenta RP Jubilaci zostali udekorowani Medalami "Za długoletnie Pożycie
Małżeńskie" oraz wręczono im list okolicznościowy i upominek od Gminy Lubichowo.

50-lecie Pożycia Małżeńskiego obchodzili w dniu 15.04.2005 r. Państwo Monika i Edmund Smarszcz z Ocypla. Pan Edmund pracował w Las Państwowych, natomiast Pani Monika prowadziła gospodarstwo rolne w Ocyplu. Jubilaci wychowali 3 dzieci oraz doczekali się 3 wnuków.
Z tej okazji Jubilatów odwiedzili: Sławomir Bieliński - Sekretarz Gminy oraz Wiesława Kazubowska Z-ca Kierownik USC.
W imieniu Prezydenta RP Jubilaci zostali udekorowani Medalami "Za długoletnie Pożycie
Małżeńskie" oraz wręczono im list okolicznościowy i upominek od Gminy Lubichowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz