piątek, 6 maja 2005

END w finale BISLISTY

W wakacje zeszłego roku w Polskim Radiu Bis ruszył projekt skierowany do młodych, polskich wykonawców, którzy nie mają podpisanych kontraktów płytowych. Mogą przysyłać do nas swoje utwory, na które głosują słuchacze-internauci. W zależności od liczby zdobytych głosów utwory zaczynają tworzyć listę, jakiej nigdzie indziej w Polsce nie znajdziecie. Zwycięzcom konkursu wydamy płytę.Ponad 400 wykonawców przysłało nam ponad 900 utworów!!!
W sobotę 30 kwietnia odbyło się ostatnie 44 notowanie. Zespół END (o którym już była mowa na łamach Wirtualnego Kociewia) został jednym z trzech laureatów miesiąca kwietnia. Po podsumowaniu wyników, z wszystkich laureatów poszczególnych miesięcy została wyłoniona lista 27 kapel, które przeszły do finału.

Zwycięzca finału BISLISTY w nagrodę nagra płytę, która zostanie wydana przez Polskie Radio!!. Jak na razie ENDzi plasują się na 5 pozycji. Więcej informacji znajdziecie na http://www.polskieradio.pl/bis3/bislistaJeśli podoba się się Wam nasza muzyka, zagłosujcie na nas poprzez wysłanie SMS&39;a o treści 104 na numer 2100. Koszt jak normalny SMS. Głosowanie trwa do 28 maja.

Pozdrawiamy
END

O zespole:
http://www.kociewiacy.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=725

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz